Psk. Tuğba Ayzet

Psikolog Tuğba Ayzet

Bilgiler:

1990 doğumlu olan Tuğba Ayzet Kayseri’de Psikoloji Lisans Bölümünden mezun olmuştur. Yine Kayseri Erciyes Üniversitesi’nde Pedagojik Formasyon eğitimini tamamlayan Tuğba Ayzet Erciyes Üniversitesi Çocuk Psikiyatri bölümünde stajyerliğini tamamlamıştır.

2016 yılında Özel Eğitim alanında çalışan Tuğba Ayzet 450 saatlik Aile Danışmanlığı eğitimini tamamlamıştır.

WISC-R ve Stanford Binet Zeka Testi (2016) eğitimini tamamlamıştır. Çocuk Objektif Testleri Eğitimini ( Catell 2-A, Catell 3-A, Gessel Gelişim figürleri, Good Enough İnsan Resmi Çizme, Peabody Dil Gelişimi Testi, Metropolitan Okul Olgunluğu Testi, Frostig Görsel Algı Testi, Benton Görsel Bellek Testi, AGTE Ankara Gelişim Tarama Envanteri, Porteus, KentEGY, Bender Gestalt Görse Motor Algılama Testi) tamamlamıştır. Projektif Testler Eğitimini (C.A.T., T.A.T., Louisa Duss, F.A.T., Beier Cümle Tamamlama, D10, D2 Dikkat Testi) tamamlamıştır. Ankara’da 36 saatlik Oyun Terapisi Eğitimi ve Çocuklarda BDT Eğitimi’ni ve İstanbul’da Attentioner DEHB Uygulayıcı Eğitimini tamamlamıştır.

İstanbul Psikodrama Enstitüsü işbirliği ile Kayseri Psikodrama Enstitüsünce yürütülen Psikodrama çalışmalarına  devam etmektedir.

Kayseri’de Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’na bağlı olarak hizmet veren Dora Aile Danışmanlık Merkezi’nde Aile, çocuk-ergen ve yetişkin alanlarında çalışmalarını yürütmektedir.

Bu uzman icin begeni durumunuz?

Bir cevap yazın