Psk. Nimet Fişekçioğlu

Psikolog Nimet Fişekçioğlu

Bilgiler:

Yakın Doğu Üniversitesi psikoloji bölümü lisans eğitimini tamamlamıştır.Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Eğitimi devam etmektedir.Ekrem Tok Adana Ruh Ve Sinir Hastalıkları Hastanesinde staj yapmıştır.Kayseri Şehir Hastanesinde gönüllü görev yapmıştır. Bireysel Danışmanlık, Çocuk-Ergen Danışmanlığı, Çift Ve Aile Danışmanlığı, Hamilelik Danışmanlığı, Grup Terapisi, Oyun Terapisi alanlarında çalışmaktadır.

Kanser hastaları tanı, tedavi ve hastalığın ileri evrelerinde aile ve kişisel başa çıkma ile ilgili PSİKO-ONKOLOJİ alanında eğitim almıştır. MMPI Minnesota Çok Yönlü Kişilik Envanteri uygulayıcı eğitimi almıştır.

Çocuk Değerlendirme eğitimini tamamlamıştır. WISC-R Çocuklar için Zeka Ölçeği Stanford Binet Zeka Testi eğitimini tamamlamıştır. Çocuk Objektif Testleri Eğitimini ( Catell 2-A, Catell 3-A, Gessel Gelişim figürleri, Good Enough İnsan Resmi Çizme, Peabody Dil Gelişimi Testi, Metropolitan Okul Olgunluğu Testi, Frostig Görsel Algı Testi, Benton Görsel Bellek Testi, AGTE Ankara Gelişim Tarama Envanteri, Porteus, KentEGY, Bender Gestalt Görse Motor Algılama Testi) tamamlamıştır. Projektif Testler Eğitimini (C.A.T., T.A.T., Louisa Duss, F.A.T., Beier Cümle Tamamlama, D10, D2 Dikkat Testi) tamamlamıştır. Yıldız Teknik Üniversitesi Gözlem Ve Görüşme Teknikleri Eğitimine katılmıştır.TORUSAD ( toplum ruh sağlığını koruma araştırma ve eğitim derneği ) onaylı Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi eğitimini tamamlamıştır.

Yetişkin psikolojisine yönelik olarak kişilik bozuklukları, takıntılar, depresyon, anksiyete,panik atak ve sosyal fobi alanlarında çalışmalar yapmaktadır. Huzur Psikolojik Danışmanlık Merkezinde hizmet vermektedir

Bu uzman icin begeni durumunuz?

Bir cevap yazın